Ma és holnap is folytatja munkáját az Országgyűlés.
A képviselők több fontos kérdésben hoznak döntéseket, többek között a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok szabályozásáról, a közmédia működését érintő változtatásokról, valamint az uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges törvénymódosításokról.
A Parlament a nyári időszakban sem áll meg: a felelős döntéshozatal és a megkezdett munka folytatódik annak érdekében, hogy az ország előtt álló fontos feladatokra megfelelő válaszok szülessenek.
❤️ A nyári szünet kezdetén szeretettel kívánok a családoknak, a diákoknak és a pedagógusoknak kellemes pihenést, feltöltődést és sok örömteli, tartalmas pillanatot. Legyen ez az időszak a kikapcsolódásé, a közös élményeké és az új energiák gyűjtéséé!
